Nowe, niskie ceny w Ryanair

06/16/2015 admin Linie Lotnicze

Irlandzka linia lotnicze bardzo szybko osiągnęła wysoka pozycje w naszym kraju. Szczególnie popularne stały się przeloty krajowe. Ryanair otworzył nową pule biletów lotniczych za 9 złotych. Tak niskie ceny obejmują także majówkę. Promocja dotyczy biletów lotniczych do Gdańska i Wrocławia z portu lotniczego w Modlinie. Ryanair stronę rezerwacji tanich lotów połączył także z możliwością bukowania tanich noclegów. Bukując lot możemy od razu dokonać rezerwacji hotelu. Tak niskie ceny na przeloty krajowe sprawiają, że Lot i Eurolot maja sporą konkurencję. Ponadto przeloty krajowe po Polsce oferuje także linia wizz air.

ryanair

Przeloty po Europie z Polski

Ryanair wciąż otwiera coraz to nowe połączenia. Pierwszą bazę w Polsce otworzył we Wrocławiu, czyniąc z tego miasta stolicę taniego latania. Później do baz w Polsce dołączył Kraków, a następnie Modlin. Port lotniczy w Modlinie opiera się głównie na tej linii lotniczej. Wizz air całkowicie zrezygnował z lotów z Modlina i ulokował swoje samoloty na Okęciu, dlatego Ryanair nie ma zbyt dużej konkurencji wśród przewoźników low cost akurat na tym lotnisku. Od razu zaczął oferować korzystne ceny na połączenia z różnymi miastami naszego kontynentu. Nowością na lato jest połączenie z Fuerteventurą i Teneryfą. Do tej pory te loty były realizowane głównie przez przeloty czarterowe. Z pewnością w okresie letnim będą cieszyły się sporym zainteresowaniem, gdyż są to bardzo popularne miejsca na spędzanie letnich wczasów.

Ewolucja tanich lotów

Ryanair zawsze był odbierany jako tania linia, jednak taka, która nie oferuje zbyt wysokiej jakości usług. Obecnie bardzo dużo się zmienia i możemy liczyć na wyższą jakość usług mimo niskich cen. Pasażerowie mogą wypełniać specjalne formularze, dzięki którym mogą wpisać zarówno pozytywne jak i negatywne opinie na temat oferowanych lotów. Oprócz tego na pokład samolotów możemy wnieść dwa bagaże podręczne, które są w cenie biletu lotniczego.

ryanair

ewolucja tanich lotów, fuerteventurą, irlandzka linia lotnicze, przeloty po europie z polski, ryanair,


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

Powered by WordPress. Designed by elogi.
X