Wybierz przeloty czarterowe na wakacje

11/27/2014 admin Linie Lotnicze

loty czarteroweWedług najnowszych promocji, po raz kolejny okazuje się, że warto czekać na oferty last minut na wakacje. Obecnie jeszcze w sierpniu możemy skorzystać z atrakcyjnych cen na przeloty czarterowe między innymi do Grecji a także na Półwysep Iberyjski. Bilety lotnicze na Karpathos kupimy za 257 złotych, natomiast na południe Portugalii i do przepięknego Algarve za 397 złotych. Warto także odwiedzić Ibizę, gdzie bilet lotniczy kupimy za 497 złotych. Oprócz tanich biletów, możemy znaleźć w atrakcyjnych cenach hotele. Przeloty znajdziemy z różnych portów lotniczych, między innymi z Poznania i Warszawy. W ofercie last minut znajdziemy wiele ciekawych ofert. Można zdecydować o wczasach, nawet kilka dni przed realizacją wylotu. Ponadto korzystając z ofert biur podróży wybieramy hotele, zazwyczaj z opcją all inclusive. Dzięki temu będziemy mogli na miejscu korzystać z wielu atrakcji.

loty czarteroweJaką wybrać opcję na wczasy?

Głównie, szukając wczasów, wybieramy biura podróży, które pomagają nam znaleźć ofertę zgodną z naszymi oczekiwaniami. Podróżując z dziećmi warto wybrać hotele wraz z animacjami dla najmłodszych, dostępne w kilku językach. Ostatnio popularne stały się wczasy na własną rękę, czyli samodzielne wyszukiwanie linii lotniczych, hoteli a także środków transportu już na miejscu. Taka opcja stała się popularna głównie z powodu ekspansji tanich linii lotniczych, które, jak w przypadku linii wizz air, oferują także możliwość rezerwacji hotelu. Węgierski przewoźnik obecnie posiada około 300 hoteli do wyboru. Zarówno wizz air jak i ryanair oferują bardzo często możliwość zwiedzania kilku miejsc, podczas jednej podróży. W ten sposób, w ofercie irlandzkiego przewoźnika, możemy kupić bilety lotnicze do Budapesztu a także do słoweńskiej stolicy. Bardzo często tanie linie lotnicze robią przesiadki w porcie lotniczym w Oslo, Mediolanie czy Brukseli. Z drugiej strony regularni przewoźnicy zaczynają także oferować niższe ceny na przeloty. Taka sytuacja spowodowana jest ogromną konkurencją, jaką tworzą tanie linie i standardowi przewoźnicy. Dodatkowo warto także w czasie urlopu zwiedzić Polskę. Zarówno Lot, jak i tanie linie lotnicze oferują przeloty krajowe po Polsce w bardzo niskich cenach.

ibizę, loty czarterowe, na karpathos, półwysep iberyjski, w oslo,


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam protection by WP Captcha-Free

Powered by WordPress. Designed by elogi.
X